Вступ
В умовах школи цінну інформацію про історію краю, його природу, господарство, населення можна зібрати під час екскурсій (латинське «екскурсіо» - поїздка, вилазка). Це переважно короткочасні подорожі, що проводяться з пізнавальною метою.
Одним з важливих самостійних напрямів господарської діяльності в галузі культури в Україні стає туризм. З кожним роком кількість українських та закордонних туристів зростає. Найбільше екскурсантів відвідують АР Крим, Севастополь, Київ, Львівську, Івано-Франківську, Тернопільську, Закарпатську, Запорізьку, Миколаївську області.
У цьому переліку не має Херсонської області, а вона для нас - «Південна Перлина України». Нам є чим пишатися і у нас є що подивитися.
Останнім часом у нашій області і в нашому районі відбулися певні зрушення в розвитку туризму. Але це тільки перші кроки до відповідного рівня перспективної комерційної галузі господарства, яка забезпечить більше чим 1/10% усіх фінансових надходжень до бюджету.
Основними завданнями цієї краєзнавчої роботи є:
- створення екскурсійного маршруту по архітектурним формам Голої Пристані;
- збір даних про відповідність цих пам’яток до історії та розвитку краю;
- презентація даного маршруту під час місячника еколого-туристичної роботи в гімназії.
Під роботи над екскурсійним маршрутом містом Голої Пристані ми вивчили багато краєзнавчого матеріалу, пов’язаного з нашим рідним містом, зустрілися з цікавими людьми.
Про реконструкцію набережної міста нам розповіли заступник міського голови Шаманська Ніна Миколаївна, яка старанно зберігає хронологію розбудови.
З учасниками екскурсії зустрівся завідувач відділу містобудування Щепак Анатолій Іванович. Про здобутки і плани на майбутнє повідав міський голова Негра Анатолій Петрович.
Нашими знахідками ми хочемо поділитися і запросити усіх бажаючих відвідати наше чарівне містечко.
За потреби документ можна завантажити <тут> розмір 32 Мб
|