Голопристанська райСЮТур
Сайт туристсько-краєзнавчого та військово-патріотичного напрямку
КЗ «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради
Херсонської області


Меню сайту
РКЦ «Єдність»
Моє село
Нові матеріали
[28.08.2019]
Водний похід (0)
[21.05.2019]
ІІ етап Чемпіонату України серед юніорів з пішохідного туризму (1)
Матеріалів за останній період немає.
Матеріалів за останній період немає.
Матеріалів за останній період немає.
00:03:09

Туристсько краєзнавчі змагання 2019

  • Перегляди:
  • Всього коментарів: 0
  • Рейтинг: 0.0
Корисні посилання
  • КЗ «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради
  • Голопристанська районна державна адміністрація
  • Комунальний заклад «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради
  • УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ТУРИЗМУ І КРАЄЗНАВСТВА УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ
  • Наш канал на You Tube
  • Нормативні документи у галузі позашкільної освіти
  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
    Головна » 2013 » Грудень » 18 » Відбулися відкриті особисті змагання гуртківців райСЮТур зі спортивного туризму у закритих приміщеннях 14 та 15 грудня 2013 року.
    23:47
    Відбулися відкриті особисті змагання гуртківців райСЮТур зі спортивного туризму у закритих приміщеннях 14 та 15 грудня 2013 року.
    14 та 15 грудня у спортивній залі Голопристанської ЗОШ№1 були проведені відкриті особисті змагання гуртківців райСЮТур зі спортивного туризму у закритих приміщеннях.
    На дистанцію вийшли вихованці керівників гуртків, що працюють та ведуть гуртки від Голопристанської районної станції юних туристів: Бублика В. С., Людоговського В. Г., Попової Н. В., Гусєва С. О.(Новозбур’ївська ЗОШ №2) та Миронюка Р. О.(Великокардашинська ЗОШ). Найрезультативнішими виявилися гуртківці під керівництвом Гусєва С. О. (6 призових місць).
    По старшій віковій групі призові місця серед хлопців зайняли: Дмитерко Дмитро – 1; Пантєлєєв Дмитро – 2; Матьора Максим – 3.
    По старшій віковій групі призові місця серед дівчат зайняли: Вознюк Ул'яна – 1; Кураба Вікторія – 2; Вітрук Ольга – 3.
    По середній віковій групі призові місця серед хлопців зайняли: Німич Олександр – 1; Матьора Владислав – 2; Матьора Валентин – 3.
    По середній віковій групі призові місця серед дівчат зайняли: Брага Тетяна – 1; Бігдан Христина – 2; Коковіна Юлія – 3.
    По молодшій віковій групі призові місця серед хлопців зайняли: Білецький Сергій – 1; Кобельчук Владислав – 2; Бутенко Владислав – 3.
    По молодшій віковій групі призові місця серед дівчат зайняли: Сухопарова Влада – 1; Жукова Каріна – 2; Година Аліна – 3.
    Вітаємо переможців!
    Іншим гуртківцям бажаємо натхненних тренувань та майбутніх перемог!
    Умови проведення змагань <тут>
    Умови проходження етапів <тут>
    Протоколи змагань <тут>
    Протоколи змагань із виконаними розрядами <тут>
    Фотографії з місця змагань можна передивитись <тут>
    Переглядів: 220 | Додав: bvs72 | Рейтинг: 1.7/3
    Всього коментарів: 0
    Ім`я *:
    Email *:
    Код *:
    Вхід на сайт
    Пошук
    Календар
    «  Грудень 2013  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
          1
    2345678
    9101112131415
    16171819202122
    23242526272829
    3031
    Погода
    Погода
    Погода у Голій Пристані

    волог.:

    тиск:

    вітер:

    Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples