Голопристанська райСЮТур
Сайт туристсько-краєзнавчого та військово-патріотичного напрямку
КЗ «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради
Херсонської області


Меню сайту
РКЦ «Єдність»
Моє село
Нові матеріали
[11.01.2020]
Чарівними коридорами Діда Мороза (1)
Матеріалів за останній період немає.
Матеріалів за останній період немає.
Матеріалів за останній період немає.

Спелеоісторії: побут

  • Перегляди:
  • Всього коментарів: 0
  • Рейтинг: 0.0
Корисні посилання
  • КЗ «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради
  • Голопристанська районна державна адміністрація
  • Комунальний заклад «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради
  • УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ТУРИЗМУ І КРАЄЗНАВСТВА УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ
  • Наш канал на You Tube
  • Нормативні документи у галузі позашкільної освіти
  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0
    Головна » 2016 » Жовтень » 19 » Районні змагання зі спортивного орієнтування 18 жовтня 2016 року.
    11:35
    Районні змагання зі спортивного орієнтування 18 жовтня 2016 року.

    Районні змагання зі спортивного орієнтування.

         18 жовтня 2016 року на території Новозбур’ївського лісу (біля Голопристанського елеватору) були проведені   районні змагання зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді, в  яких взяли участь учнівські команди з 19 шкіл району (281 учасник).

         Змагання  проходили  за трьома віковими групами у заданому напрямку. У старшій віковій групі (Ч,Ж-16) прийняло участь 57  учасників, у середній (Ч,Ж -14) – 108 учасників, у молодшій (Ч,Ж -12) – 116 учасників.

         Гарну фізичну та тактичну підготовку зі спортивного орієнтування продемонстрували команди загальноосвітніх шкіл: Новозбурївської №2 (керівник Гусєв С.О.), Пам'ятненської (керівник Вовчук О.М.), Таврійської  (керівник Нетребич Л.А.), Новозбур’ївської № 1 (керівник Єрмакова О.М..), Новозбур’ївської  № 3 (керівник Власенко Є.А..), Чорноморської (керівник Ющенко Л.М.), Олексіївської (керівник Ошурко Ю.М.), що свідчить про створення належних умов для розвитку дитячого туризму в даних навчальних закладах.

         На підставі висновків журі були визначені переможці змагань, які нагороджуються грамотами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації у загальному заліку. Серед команд такими є:

    По старшій віковій групі:

    - команда Новозбур’ївської загальноосвітньої школи № 1 , яка посіла І місце;

    - команда Чорноморської загальноосвітньої школи, яка посіла ІІ місце;

    - команда Олексіївської загальноосвітньої школи, яка посла ІІІ місце.

    По середній віковій групі:

    - команда Новозбур’ївської загальноосвітньої школи № 2, яка посіла І місце;

    - команда Таврійської загальноосвітньої школи, яка посіла ІІ місце;

    - команда Новозбур’ївської загальноосвітньої школи № 3, яка посіла ІІІ місце.

    По молодшій віковій групі:

    - команда Пам’ятненської загальноосвітньої школи, яка посіла І місце;

    - команда Новозбур’ївської загальноосвітньої школи № 3, яка посіла ІІ місце;

    - команда Олексіївської загальноосвітньої школи, яка посіла ІІІ місце.

         Визначилися переможці змагань у особистому заліку, які нагороджуються грамотами відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

         Серед юнаків по старшій віковій групі (Ч-16):

         - Матьора Владислав, учень Новозбур’ївської загальноосвітньої школи № 1, який посів І місце;

         - Демченко Владислав, учень Чорноморської загальноосвітньої школи, який посів ІІ місце;

         - Пісоцький Ярослав, учень Старозбур’ївської загальноосвітньої школи, який посів ІІІ місце.

         Серед дівчат по старшій віковій групі (Ж-16):

         - Коковіна Юлія, учениця Новозбур’ївської загальноосвітньої школи № 1, яка посіла І місце;

         - Ткач Марія, учениця Старозбур’ївської загальноосвітньої школи, яка посіла ІІ місце;

         - Грабалюк Іванна, учениця Таврійської загальноосвітньої школи, яка посіла ІІІ місце.

         Серед юнаків по середній віковій групі (Ч-14):

         - Буджак Ігор, учень Новозбур’ївської загальноосвітньої школи № 2, який посів І місце;

         - Мелехов Володимир, учень Новозбур’ївської загальноосвітньої школи № 2, який посів ІІ місце;

         - Макаренко Дмитро, учень Таврійської загальноосвітньої школи, який посів ІІІ місце.

         Серед дівчат по середній віковій групі (Ж-14):

         - Жукова Карина, учениця Новозбур’ївської загальноосвітньої школи № 2, яка посіла І місце;

         - Байбузенко Христина, учениця Залізнопортівської загальноосвітньої школи, яка посіла ІІ місце;

         - Карпенко Світлана, учениця Великокардашинської загальноосвітньої школи, яка посіла ІІІ місце.

         Серед юнаків по молодшій віковій групі (Ч-12):

         - Белухін Юрій, учень Новозбур’ївської загальноосвітньої школи № 2 , який посів І місце;

         - Загорський Дмитро, учень Новозбур’ївської загальноосвітньої школи № 3, який посів ІІ місце.

         - Ошурко Михайло, учень Олексіївської загальноосвітньої школи, який посів ІІІ місце.

         Серед дівчат по молодшій віковій групі (Ж-12):

         - Новоставська Альбіна, учениця Новозбурївської загальноосвітньої школи № 3, яка посіла І місце;

         - Чуб Олександра, учениця Пам’ятненської загальноосвітньої школи, яка посіла ІІ місце;

         - Данилюк Діана, учениця Круглоозерської загальноосвітньої школи, яка посіла ІІІ місце.

    Вдалих наступних стартів!!!

    Фотографії можна переглянути <<тут>>

    Документи до змагань можна переглянути <<тут>>

    Переглядів: 279 | Додав: bvs72 | Рейтинг: 0.0/0
    Всього коментарів: 0
    Ім`я *:
    Email *:
    Код *:
    Вхід на сайт
    Пошук
    Календар
    «  Жовтень 2016  »
    ПнВтСрЧтПтСбНд
         12
    3456789
    10111213141516
    17181920212223
    24252627282930
    31
    Погода
    Погода
    Погода у Голій Пристані

    волог.:

    тиск:

    вітер:

    Друзі сайту
  • Create a free website
  • uCoz Community
  • uCoz Textbook
  • Video Tutorials
  • Official Templates Store
  • Best Websites Examples