Голопристанська райСЮТур
Сайт туристсько-краєзнавчого та військово-патріотичного напрямку
КЗ «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради
Херсонської області


Меню сайту
Категорії розділу
Загальні документи [7]
Методична скринька [1]
РКЦ «Єдність»
Моє село
Нові матеріали
[28.08.2019]
Водний похід (0)
[21.05.2019]
ІІ етап Чемпіонату України серед юніорів з пішохідного туризму (1)
Матеріалів за останній період немає.
Матеріалів за останній період немає.
Матеріалів за останній період немає.
00:03:09

Туристсько краєзнавчі змагання 2019

 • Перегляди:
 • Всього коментарів: 0
 • Рейтинг: 0.0
Корисні посилання
 • КЗ «Центр позашкільної освіти» Голопристанської районної ради
 • Голопристанська районна державна адміністрація
 • Комунальний заклад «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної ради
 • УКРАЇНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ТУРИЗМУ І КРАЄЗНАВСТВА УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ
 • Наш канал на You Tube
 • Нормативні документи у галузі позашкільної освіти
 • Статистика

  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0
  Головна » Файли » РКЦ «Єдність» » Методична скринька

  Сценарій семінару відповідальних за національно-патріотичне виховання (26 квітня 2016 року)
  28.04.2016, 21:06

  Сценарій семінару відповідальних за національно-патріотичне виховання (26 квітня 2016 року)

       Ведучий. Рідний край... Він починається від батьківського порога, стежини, стрункої тополі, твоїх воріт, з барвінку, який ніжно стелеться по садочку. Найсвятішими для кожного з нас є слова: Україна, Батьківщина.

       Шановні колеги, гості, учні! Сьогодні ми зібралися разом з нагоди урочистого відкриття ресурсно-координаційного центру з національно-патріотичного виховання учнівської молоді «Єдність»

       У сьогоднішніх умовах постає необхідність розв’язання найгостріших проблем, пов’язаних з вихованням патріотизму та формування національної свідомості. Тому пріоритетними напрямками роботи, які диктує нам час, загального виховного процесу в освіті є формування громадянина – патріота України, підготовленого до життя, з високою національною свідомістю.

       Одним із способів національно-патріотичного виховання є створення спеціальних центрів. Тому на базі Голопристанської станції юних туристів був створений районний ресурсно-координаційний Центр «Єдність».

       Метою Центру є забезпечення взаємодії місцевих органів виконавчої влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, волонтерських та громадських організацій щодо утвердження патріотизму, духовності, моральності, громадянської активності у молодого покоління.

       На нашому заході присутні гості, які прибули на урочистості з нагоди відкриття:

       - Заступник голови воїнів-інтернаціоналістів, молодший сержант Вдовиченко Валерій Васильович;

       - Методист КУ «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної державної адміністрації Руденко Микола Миколайович.

       Урочистості з нагоди відкриття Центру «Єдність»  оголошується відкритою. (звучить гімн)

       Ведучий: Запрошуємо до слова керівника центру Хижнюк Г.М.

       Ведучий: Формування національної самосвідомості людини необхідно починати з перших років життя, вже в дошкільному закладі, бо саме в ранньому віці закладається фундамент особистості. Патріотичне виховання дошкільнят – це виховання любові до рідного дому, сім'ї, дитячого садка, виховання шанобливого ставлення до людини-трударя та результатів її праці, рідної землі, захисників Вітчизни, державної символіки, традицій держави, загальнонародних свят, ставлення до свого рідного міста.

       Про системний характер роботи педагогів з національно-патріотичного виховання свідчить виступ наших наймолодших учасників заходу, вихованців Новозбур’ївського дитячого садочка «Малятко», який є опорним навчальним закладу з національно-патріотичного виховання.

   

       Ведучий: Право відкрити Центр «Єдність» надається Заступнику голови воїнів-інтернаціоналістів, молодшому сержанту Вдовиченко Валерію Васильовичу та вихованцям Новозбур’ївського дитячого садочку «Малятко» Гавріш Єві та Утюжському Тіму.

       Ведучий: До слова запрошується Методист КУ «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонської обласної державної адміністрації Руденко Микола Миколайович.

       Ведучий: До слова запрошується Заступник голови воїнів-інтернаціоналістів, молодший сержант Вдовиченко Валерій Васильович.

       Ведучий: На жаль поруч з радісними подіями сторінки історії України опалені трагічними датами.

       Життя… Пам’ять… Спогад… Спогад про час, що минув, про ті чи інші події примушує аналізувати вчинки, події, факти. Чи той час, що канув у вічність залишив добрі чи болючі спогади. Як згадають про нас прийдешні люди, а як згадуємо про минулі події ми які уроки вони нам дають?

           Чорнобиль…

  30 років цвітом скорботи і суму зацвітають чорнобильські сади.

           Минають роки, десятиліття, а чорний день Чорнобильської трагедії все одно хвилюватиме всіх тих, кого він зачепив своїм крилом.

       Не встиг український народ оговтатися від страшної трагедії, як прийшла нова біда – війна на сході. І знову гинуть найкращі твої діти, Україно!!!

       У пам’яті земляків ці громадяни  назавжди залишаться мужніми героями, які з честю виконали головний обов’язок чоловіків – захист рідної землі.

       Ведуча: Вшануємо пам’ять наших земляків, які віддали життя в зоні АТО, ліквідації Чорнобильської катастрофи  хвилиною мовчання.

       Ведуча:Оголошується хвилина мовчання.

       Ведучий: Переходимо до практичної частини семінару

       Ведучий: Слово надається ЗДНВР Людоговському В.Г.

       Протягом січня-лютого 2016 року серед навчальних закладів Голопристанського району проходив конкурс на кращу організацію роботи з національно-патріотичного виховання, мета якого - визначення опорного закладу з даного напрямку роботи.

       На конкурс подали роботи  27 загальноосвітніх навчальних закладів та 24 дошкільні навчальні заклади району. Керуючись завданнями національно – патріотичного виховання молоді, дирекція школи, класні керівники, вчителі об’єднують зусилля щодо створення сприятливих умов для розвитку творчої ініціативи учнів,формування та розвиток в учнів високої патріотичної свідомості,почуття вірності своїй Вітчизні.

       Кожен навчальний заклад включає пошукову роботу, волонтерський рух, відзначення пам’ятних дат з історії української державності.

       На засідання методично-координаційної ради Центру «Єдність», яке відбулося 01 березня 2016 року, у присутності директорів позашкільних навчальних закладів, керівника КУ «Районний методичний кабінет» Кучеренко Н.Н., керівника РКЦ «Єдність» Хижнюк Г.М. визначились переможці конкурсу.

       За висновками комісії передовим навчальним закладом щодо організації виховання дітей та учнівської молоді, реалізації Концепції національно-патріотичного виховання в районі є Чорноморська загальноосвітня школа (директор Кривонос В.І.), Новозбур’ївський дошкільний навчальний заклад «Малятко» Новозбур’ївської сільської ради ( завідувач Журило Н.Л.). Новозбур’ївська ЗОШ (кімната школяра).

       Ведучий: Поділитися своїм досвідом роботи та надбанням запрошуємо завідувача ДНЗ «Малятко» Журило Наталю Леонідівну.

       Ведучий:  Систему роботи з національно-патріотичного виховання учнівської молоді Чорноморської ЗОШ представить Кириленко Ірина Анатоліївна відповідальний за національно-патріотичне виховання в Чорноморській загальноосвітній школі.

       Ведучий: Весь український народ став на боротьбу з окупантом. Розгорнувся масштабний волонтерський рух, і на передову вчасно доставлялося військове спорядження, харчі, маскувальні сітки, теплі листи і малюнки від школярів.

       Саме так, школярі стали волонтерами. Це ваші, діти! Листи, обереги і малюнки носять солдати біля серця. Ви для них найцінніше, що є на світі, і вони це доводять щодня своїм ратним подвигом.

       Ваші дитячі сувеніри перетворюються на родинні реліквії, бо комусь вони нагадали про рідний дім, дітей, комусь підняли настрій, а комусь і врятували життя.

       Ваші обереги біля ліжок ранених бійців, а ваші слова є найкращими ліками для них.

       Ведучий: Про роботу дитячого садочка в волонтерському напрямку нам розповість Запорожець Валентина Олексіївна завідувач Зеленотропинського ДНЗ «Берізка».

       Ведучий: До слова запрошується активістка волонтерського руху Подкоритова Ірина учениця Залізнопортівської ЗОШ

       Нещодавно 23 квітня пройшов І етап (районної) Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), де прийняли участь 19 шкіл району.

       Підведення підсумків змагань провела методист районної станції юних туристів Запорожець Ольга Семенівна. За результатами заходу були нагороджені грамотами та символічними подарунками представники команд-переможців.

  Список учасників семінару

  1. Мирошнеченко Я.Г.

  2. Свистухіна І.М.

  3. Дорошенко І.В.

  4. Чуріпа М.О.

  5. Колодій О.А.

  6. Дульцев О.Г.

  7. Фесенко В.О.

  8. Жила А.С.

  9. Штригель О.Ф.

  10. Кирилюк І.М.

  11. Аташян А.О.

  12. Сломінський В.К.

  13. Лопухова Л.Г.

  14. Маришева В.В.

  15. Мусієнко В.М.

  16. Бутова І.С.

  17.  Куц О.І.

  18. Олімська Ю.Л.

  19. Власенко Г.Г.

  20. Бєлоус О.А.

  21. Курилюк І.А.

   

  Фотографії заходу можна переглянути <<тут>>

  Документи до заходу можна переглянути <<тут>>

  Категорія: Методична скринька | Додав: bvs72
  Переглядів: 1153 | Завантажень: 0 | Рейтинг: 0.0/0
  Всього коментарів: 0
  Ім`я *:
  Email *:
  Код *:
  Вхід на сайт
  Пошук
  Погода
  Погода
  Погода у Голій Пристані

  волог.:

  тиск:

  вітер:

  Друзі сайту
 • Create a free website
 • uCoz Community
 • uCoz Textbook
 • Video Tutorials
 • Official Templates Store
 • Best Websites Examples